Делегація міста Новограда-Волинського взяла участь у відзначенні Днів міста-побратима Белхатува (Польща)

6 Липня 2017, 23:48

Цими вихідними делегація міста Новограда-Волинського на чолі із заступником міського голови Ларисою Шутовою взяла участь в урочистих заходах з нагоди 38-х Днів Белхатува (Польща), з яким наше місто поєднують побратимські відносини.

В рамках програми свята, у перший день прибуття офіційних делегацій, 30 червня 2017 року, відбулось привітання гостей, які приїхали на Дні Белхатува, святковий ювілей 20-річчя партнерського співробітництва між Обержанвілем і Белхатувим, спеціальний концерт французької музики у виконанні ВІВАТ Тріо, офіційна частина.

У другий день святкування, 1 липня, для усіх бажаючих було організовано екскурсію в обласний музей у Белхатуві, презентація інвестиційної пропозиції міста, концерт ансамбля ПЕКТУС та ряд інших заходів.

Наступного, третього дня, 2 липня, запрошені гості мали нагоду побувати у столиці Польщі – Варшаві, де на них чекала екскурсія по місту, зокрема відвідування музею Варшавського повстання, прогулянка по Старому місту та території Замкової площі і Президентського палацу, тощо.

Під час заходів Лариса Валентинівна передала вітання громаді міста-побратима від територіальної громади міста Новограда-Волинського та міського голови Віктора Весельського, побажавши Белхатуву динамічного розвитку і процвітання, а усім його мешканцям – міцного здоров’я, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення.

Користуючись нагодою, представники делегації особисто запросили керівництво братнього міста на відзначення 30-ї річниці Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», яке цьогоріч відбудеться 28, 29 та 30 липня.

Святкування Днів Белхатува проходило в чудовій атмосфері із відтворенням багатьох цікавих місцевих традицій. Адже, Белхатув – це сучасне і прогресивне місто з особливим колоритом. Воно поєднало у собі велич промислових підприємств, красу й затишок парків. Славна історія Белхатува не загубилась у віках, вона продовжується добрими справами його людей – працьовитих та щирих.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія