Делегація Національного університету «Києво-Могилянська академія» завітала до Новоград-Волинської міської ТГ

22 Жовтня 2021, 18:40

Делегація у складі наукового керівника Ніни Чали, керівника проєкту інноваційна екосистема сталого розвитку Андрія Китаєва та студентів перебуватиме у Новоград-Волинській міській ТГ 2 дні.

Головна мета візиту ознайомлення молоді із особливостями функціонування громади, напрацювання цікавих та креативних ідей для стратегічного розвитку Новоград-Волинською міської ТГ.

В рамках перебування делегації у конференц-залі Будинку рад відбулась зустріч із міським головою Миколою Боровцем, секретарем міської ради Оксаною Гвозденко та заступником міського голови Іриною Гудзь.

Микола Боровець зазначив, що має надію на плідну співпрацю та ефективні результати.

«Ваша команда завзятих та креативно мислячих людей, готова напрацьовувати та вирішувати практичні кейси на прикладі нашої громади. Наразі до кожного варіанту та бачення необхідно підходити стратегічно та з наукової точки зору. Переконаний, що ваше бачення процесів, які відбуваються в громаді є об’єктивним та незаангажованим ніякими сторонніми факторами, і це стане успішною формулою до розвитку нашої громади»,- зазначив очільник громади.

Також міський голова Микола Боровець вручив Подяки міського голови усім членам делегації.

Після офіційної зустрічі із керівництвом громади делегація Національного університету «Києво-Могилянська академія» відвідала швейну фабрику ПрАТ ВКФ «Леся». Голова спостережної ради ПрАТ ВКФ «Леся», голова ради промислових підприємств Микола Сиченко провів екскурсію підприємством. Також було детально обговорено діяльність фабрики із урахуванням всіх аспектів та особливостей сьогодення.

Делегація завітала до соціального простору на базі центральної бібліотеки ім. Юрія Ковальського. Адміністраторка соціального простору Тетяна Мельник розповіла про процес його створення. Аліна Томаш, керівниця КУ «Новоград-Волинський туристичний центр» проінформувала про основні туристичні магніти Новоград-Волинської міської ТГ. Також начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Широкопояс поспілкувався із делегацією щодо культурної сфери громади.

Для комплексного ознайомлення із громадою представниками делегації було відвідано Наталівський старостинський округ.

Нагадаємо, що в рамках проведення Першого муніципального Хакатону у Новограді-Волинському міським головою Миколою Боровцем та в.о. Президента Національного університету «Києво-Могилянська академія» Олександрою Гуменною підписано Меморандум про співробітництво та взаємодію Національного університету «Києво-Могилянська академія» з Новоград-Волинською міською радою. Головна мета підписання Меморандуму – створення умов для інституційного забезпечення регіонального розвитку, напрацювання сучасних економічних моделей та інноваційних рішень у сфері сталого розвитку.

Основними напрямами співробітництва задекларовано проведення спільних навчальних, науково-практичних та науково-дослідницьких заходів, що спрямовані на задоволення потреб Новоград-Волинської міської територіальної громади щодо вивчення локальних проблем, напрацювання місцевої політики розвитку громади із обґрунтуванням стратегічних управлінських рішень, підготовки та перепідготовки кваліфікованих кадрів.

 

Чат-бот Гаряча лінія