Делегація Новоград-Волинської міської ради взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку Житомирщини

12 Березня 2019, 21:43

11 березня 2019 року у місті Житомирі відбулося засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини за участю Президента України Петра Порошенка та Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

У засіданні взяла участь делегація Новоград-Волинської міської ради на чолі з міським головою Віктором Весельським та у складі заступника міського голови Оксани Гвозденко, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, керівників самостійних структурних підрозділів міської ради.

У своєму виступі Президент України проаналізував, що зроблено впродрвж останніх років, зокрема наголосив на успішності проведення реформи децентралізації.

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ зауважив, що Житомир був першим обласним центром, який утворив об’єднану територіальну громаду.

Під час засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич презентував перспективний план розвитку області на 2019-2021 роки. Загалом, у найближчі 3 роки на Житомирщині реалізують понад 700 проектів – освітлення вулиць, утеплення шкіл, будівництво садочків, реконструкції спортивних та культурних об’єктів та інші.

 

Чат-бот Гаряча лінія