Делегація Новоград-Волинської міської ТГ перебувала у м. Миргород

9 Жовтня 2021, 9:59

Миргород з ознайомчим візитом відвідала делегація з Новоград-Волинської територіальної громади. Представники нашого міста-побратима знайомилися з місцевим підприємництвом, обговорювали програми по розвитку бізнесу в громадах, ділилися досвідом. Захід організовано у рамках проєкту GIZ “Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії Ковід-19”.

Під час зустрічі з делегатами міський голова Сергій Соломаха наголосив на тому, що Миргород завжди готовий ділитися власним досвідом, а також вчитися та переймати гарні практики, які є у міст-партнерів.

Знайомство з містом гості почали у краєзнавчому музеї, де співробітники закладу розповіли про минуле і сьогодення Миргорода та міської громади, про видатних діячів та сучасні методи роботи музейників. Після екскурсії гості передали до фондів музею подарунки від Новоград-Волинської громади. Продовжила розмову заступник міського голови Наталія Молочко. Наталія Володимирівна розповіла про основні напрямки співпраці влади і громади, про програми підтримки та проєктну діяльність за участю представників бізнесу. Потім делегати відвідали асфальтобетонний завод, побачили велоконцепцію громади в дії, ознайомилися з діяльністю ремісничого коворкінгу та побували на майстер-класі по виготовленню кераміки.

Другий день почався з ранкової кави у Центрі підтримки бізнесу. Під час спілкування представники влади та бізнесу, обговорюють актуальні питання підприємницької діяльності, розповідають про соціальні проєкти та сучасні тенденції для успішного ведення бізнесу. Ознайомилися гості і з роботою низки місцевих підприємств. А ще побували на конефермі у селі Дібрівка та відвідали козину ферму родини Блонських, що у селі Вовнянка.

У ході візиту, який тривав три дні, також відбулися візити на підприємства малого та середнього бізнесу, до виробників сільськогосподарської продукції, знайомство з роботою освітніх установ, санаторно-курортними закладами.

За словами заступника Новоград-Волинського міського голови Ірини Гудзь, зустрічі представників влади і бізнесу – це активний діалог, під час якого діляться успішними практиками, розповідають, як виживають в умовах пандемії. Цікавою темою для обговорення є питання місцевих програм по розвитку та підтримки бізнесу та перспективи їх актуалізації в умовах сьогодення.

 

Миргородська міська рада

 

Чат-бот Гаряча лінія