Делегація Новоград-Волинської міської ТГ перебувала з робочим візитом у м. Буча

22 Вересня 2021, 14:12

Делегація Новоград-Волинської міської територіальної громади у складі в.о міського голови Оксани Гвозденко, заступників міського голови Ірини Гудзь, Віталія Якубова, депутатів міської ради Дмитра Іванченка, Світлани Крапівницької, Олександра Поліщука, Андрія Рассадіна, Дмитра Рудницького, Валентини Тростенюк, Лілії Хрущ та старости Майстрівського старостинського округу Геннадія Челядіна здійснили робочу поїздку до м. Буча Київської області.

Головна мета поїздки – вивчення позитивного досвіду проведення господарського впорядкування міста, впровадження ініціатив, ознайомлення із стратегічними підприємствами та особливостями функціонування громади.

Делегація поспілкувалась із міським головою Анатолієм Федоруком. Під час діалогу були висловлені щирі сподівання щодо подальшої співпраці міст, також в.о. міського голови Оксана Гвозденко вручила сувенірну продукцію Новоград-Волинської міської ТГ на знак щирої поваги та доброї згадки. Міський голова м. Буча Анатолій Федорук продемонстрував делегації копію духовної святині українського народу – Пересопницького Євангеліє, яке знаходиться у нього в кабінеті.

Начальник відділу «Медіа-центр» Вікторія Ляховець провела екскурсію містом та розповіла про його історію. Ознайомилась делегація із роботою сучасного ЦНАПу, який є доступним та комфортним для жителів громади. У приміщенні функціонує фронт-офіс та бек-офіс.

Делегація побувала у консультаційно-сервісному центрі ТОВ “Крамар Еко”, яке є одним із лідерів на ринку Києва та Київської області в сфері надання послуг з вивозу побутового, великогабаритного сміття, вивозу листви та гілля, прибирання і вивозу снігу та утилізації відходів.

Відвідано підприємство “Сортувальна лінія МПП Рада”. Ця компанія здійснює збирання, заготівлю та переробку побутових відходів у Бучі вже 20 років. Представники делегації поспілкувались із засновникам Наталією та Петром Семко. Зокрема, під час діалогу порушено питання системного підходу до впровадження роздільного сортування з урахуванням технічних аспектів, також наголошувалось про важливість розробки галузевої програми, яка буде відображати основні принципи поводження із ТПВ у громаді.

Наголошувалось про необхідність проведення роз’яснювальної роботи з жителями міста щодо пропагування роздільного збирання відходів та формування свідомого ставлення до навколишнього середовища. Також делегація ознайомилась із роботою сортувальної станції.

Делегація побувала у краєвидному Бучанському міському парку, де до них долучився заступник голови міста Буча Сергій Шепетько та керівник інспекції з благоустрою управління житлово-комунального господарства та благоустрою Ярослав Дученко. У форматі діалогу проведено екскурсію одним із живописних парків Київщини.

Територія налічує 52 га, на якій знаходиться “Art Gallery”, озера з фонтанами, «Французький дворик», велодоріжки, розкішні клумби, скульптури та інсталяції, мотузковий та скейт-парки, зона відпочинку на береговій лінії – створено всі умови для відпочинку та проведення дозвілля жителів та гостей громади.

Керівництвом громади та депутатами міської ради актуальний для громади досвід отриманий в результаті робочої поїздки заплановано впровадити на практиці у Новоград-Волинській міській ТГ.

Щира вдячність за гостинний прийом та зустріч, в ході якої проходить обмін думками та запозичення досвідом.

Процвітання та успіхів Бучанській міській територіальній громаді!

 

Чат-бот Гаряча лінія