Делегація Новоград-Волинської міської ТГ відвідала «VCENTRI HUB» та Хаб 4.0 у м. Київ

22 Вересня 2021, 18:54

Керівництво громади та депутати міської ради продовжують працювати над розвитком Новоград-Волинської міської ТГ.

Під час проведення Першого муніципального Хакатону, який проходив з 18 по 22 серпня 2021 року командою Національного університету «Києво-Могилянська академія» було запропоновано створити муніципальний інноваційний хаб – простір для розвитку громади підприємництва та інновацій.

З метою детального ознайомлення делегація Новоград-Волинської міської територіальної громади у складі в.о міського голови Оксани Гвозденко, заступників міського голови Ірини Гудзь, Віталія Якубова, депутатів міської ради Дмитра Іванченка, Світлани Крапівницької, Олександра Поліщука, Андрія Рассадіна, Дмитра Рудницького, Валентини Тростенюк, Лілії Хрущ та старости Майстрівського старостинського округу Геннадія Челядіна здійснили робочу поїздку до м. Київ.

Радо зустріли та супроводжували делегацію професорка кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету “Києво-Могилянська академія”, членкиня дослідницької групи із розробки Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030» Ніна Чала та керівник Центру енергоменеджменту Національного університету “Києво-Могилянська академія” Андрій Китаєв.

Представники делегації ознайомилась з функціонуванням відкритого простору «VCENTRI HUB», який створений на базі КП «Центр публічної комунікації та інформації».

Презентував інформацію про процес створення Хабу Директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк. Хаб відкрито у приміщенні старої бойлерної, неподалік Оболонської РДА.

Приміщення поділено на 3 зони, які ідеально підходять для проведення різного роду заходів: воркшопів, тренінгів, семінарів та інших публічних заходів.

«VCENTRI HUB» – це дієвий майданчик для громадських обговорень, тренінгів, семінарів, діалогу громадськості та влади та проведення соціальних івентів.

Роман Лелюк розповів, що декілька тижнів тому у двох міських хабах вдалося зібрати майже 35 літрів крові, що є свідченням мультифункціональності призначення Хабу.

Відкриття Хабу – це значний крок до налагодження партнерства з представниками громадянського суспільства, зорієнтованими на розвиток та створення комфортного та сучасного простору для обміну думками щодо різних питань різних верства населення.

Делегацією також відвідано Хаб 4.0. Це інноваційний простір для роботи, проведення заходів та бізнес-зустрічей. У приміщенні функціонують Smart-офіси, функціональні робочі зони, коворкінг, конференц-зали та переговорні кімнати.

Делегації презентовано експозицію українських стартапів у галузях IoT, робототехніки, охорони здоров’я, логістики та освіти.

Зазначалося, що керівництво Новоград-Волинської міської ТГ та депутати міської ради продовжуватимуть напрацьовувати шляхи для створення місця, яке буде осередком креативу та соціальних ініціатив, простором для реалізації неформального навчання, проведення майстер-класів та бізнес-проєктів, що в результаті стане чинником активного залучення різних верств населення до проведення дозвілля, саморозвитку та напрацювання нових ідей.

 

Чат-бот Гаряча лінія