День Героїв у Новограді-Волинському!

23 Травня 2019, 13:43

23 травня в Україні відзначають День героїв. Вшановують українських вояків, які боролись за волю українського народу, – козаків, повстанців, українських січових стрільців, вояків армії УНР, УПА та діячів ОУН, учасників революції Гідності, антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на Сході України.

Відтак, 23 травня 2019 року матері, дружини, родичі загиблих героїв сьогодення з портретами своїх рідних, представники міської влади, громадські організації, молодь, громадсько-активні мешканці міста зібрались біля Арки Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО, щоб разом віддати данину пам’яті героям минувшини та шану новітнім героям, які сьогодні віддають свої життя за соборність і незалежність нашої Батьківщини.

До учасників заходу звернувся в.о. міського голови Сергій Колотов, який підкреслив, що День Героїв – це день пам’яті українців, які присвятили своє життя служінню українській нації, тим хто боронив Україну до останнього подиху. «До переліку таких постатей додалися й новоград-волинці, чиї імена увіковічені на Арці пам’яті Небесній Сотні та загиблим учасникам АТО, в Меморіалі пам’яті загиблим воїнам місцевого гарнізону. Вклоняємося нашим батькам і дідам, які навіки вписали свої імена у літопис всенародної боротьби за незалежну Україну та всім українцям, зокрема нашим землякам – військовослужбовцям Новоград-Волинського місцевого гарнізону, які, у непростий для нашої країни час, одними із перших вирушили боронити кордони нашої держави на східному рубежі, героїчно захищаючи наш суверенітет та територіальну цілісність» – зазначив Сергій Юрійович.

З нагоди свята посадовець побажав кожному, аби на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панували мир і злагода. Зичив добра, процвітання, сили і слави.

Також до слова було запрошено дружину загиблого героя, нашого земляка Ларису Лісовську, директора міського Молодіжного центру Володимира Ліберду та виконуючого обов’язки командира 30-ої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького Руслана Огібіна.

Схиливши голови у скорботі, хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять героїв усіх часів та поклали квіти до Арки пам’яті Небесній Сотні та загиблим учасникам АТО.

Зокрема, ведуча заходу Олена Тимощук подякувала всім, хто долучився до справи встановлення нічного освітлення Арки, що було реалізовано за кошти міського бюджету завдяки ініціативі активістів Новоград-Волинського осередку  Всеукраїнського Братства ОУН УПА імені Романа Шухевича «Тараса Чупринки», які стали одними з переможців проекту «Бюджет участі – 2018».

Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, поки жива їх слава. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

 

Чат-бот Гаряча лінія