День краєзнавства «Рідний свій край люби і вивчай» у бібліотеці-філії №1

25 Жовтня 2016, 3:18

21 жовтня у бібліотеці-філії №1 відбувся День краєзнавства «Рідний свій край люби і вивчай». В рамках Дня краєзнавства було презентовано книжкову виставку «Мій рідний край – найкраще місце на землі», яку доповнили предмети народної творчості, побуту, вишиті українські рушники, гончарні вироби.

Під час екскурс-подорожі «Звягельськими стежками» бібліотекарі  разом з студентами І курсу НВВПТУ на чолі з класним керівником Тетяною Лопатюк завітали до краєзнавчого музею. Директор музею Олена Жовтюк розповіла про історію Звягельщини від давніх часів до сьогодення, як в стінах краєзнавчого музею,  так і на території фортеці.

Також у День краєзнавства в бібліотеці-філії №1 відбулась  поетична година «Вогонь її пісень не згасять зливи літ», приурочена поетесі-піснярці Валентині Антонівні Ксендзук. Поспілкуватися з місцевою поетесою до бібліотеки завітали активні читачі.

Валентина Ксендзук задушевно розповідала про цікаві події з історії  Новоград-Волинщини, про життя родини Косачів у нашому місті, про  творчих людей, які зустрічалися на її життєвому шляху, прочитала  свої  поезії та подарувала  для бібліотеки літературно-краєзнавчий нарис «Найкращії літа з життя сього світа».

Учасники заходу отримали безліч емоцій  та вражень від близького знайомства з поетесою за що щиро подякували бібліотекарям.

 

Бібліотека – філія №1

 

Чат-бот Гаряча лінія