День молоді – 2023

9 Серпня 2023, 11:26

З урахуванням ініціативи молодіжних рухів і організацій України, щоб підтримати інтеграцію української молоді до європейської спільноти, 29 липня 2021 року Указом Президента № 333/2021 відзначення Дня молоді перенесено на 12 серпня. Це незмінна дата, яка за календарем ООН збігається зі святкуванням Міжнародного дня молоді.

У Звягельській міській територіальній громаді заплановано ряд заходів, які, з урахуванням умов воєнного стану, не мають розважального характеру, а навпаки сприятимуть згуртуванню молодих людей для обговорення актуальних проблем громади, країни, залученості до прийняття важливих рішень у визначенні шляхів розвитку суспільства, підвищенню почуття патріотизму, зосередженню уваги на тому, що значна частина молодих людей щодня віддають життя і здоров’я задля майбутнього у вільній, незалежній, мирній Україні.
Запрошуємо усіх до участі у запланованих заходах. Детальніше про їх проведення – на офіційних інформаційних ресурсах міської ради та на сторінці управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту у Facebook.
У запропонованій «дорожній» карті інформація (дата, час та місце проведення) основних заходів. Крім того, 08.08-12.08.2023р. заплановано ряд цікавих івентів у бібліопросторах Звягельської міської територіальної громади.
Чат-бот Гаряча лінія