ДЕНЬ ПОЛЯ ВІД КОМПАНІЇ “BASF”

20 Вересня 2023, 16:45
В черговий раз на ділянках Демоцентру “BASF” ТОВ “Агросоюз” 15.09.23 відбувся День Поля, який зібрав представників агроформувань Звягельської громади та сусідніх сільськогосподарських підприємств.
Із вступною промовою звернувся до присутніх заступник керівника ТОВ “Агросоюз” Андрій Курчинський. Він розповів про стан справ у галузі рослинництва місцевого підприємства, про проблеми, досягнення та плани на наступний рік. Відмітив, що жнива ранніх зернових завершено. Середня урожайність становить 70 ц/га. Як і в минулому році найкраще себе зарекомендував сорт озимої пшениці Тобак.
Проводився День поля компанією “BASF”, Лімагрейн та Фармзаат. Було продемонстровано системи захисту ріпаку та кукурудзи ЗЗР фірми “BASF”. Вдало підібрані препарати показали високий результат при примхливій погоді цього вегетаційного року (холодна затяжна весна та спекотне літо). Приємно здивували присутніх прогнозованим врожаєм гібриди кукурудзи Євробос та Фармарок фірми “Фармзаат”.
Регіональний керівник компанії “BASF” Микола Рачок підвів підсумки Дня поля та подякував присутнім за участь у традиційній зустрічі.
Чат-бот Гаряча лінія