День родини в Новоград – Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

7 Липня 2017, 23:54

 нагоди відзначення Дня родини, 07.07.2017 р. в Новоград – Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся захід «Родина – як зірка єдина», в якому приймали участь діти демобілізованих учасників АТО.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор Центру Антоніна Лапинська, висловивши слова подяки батькам, які захищають мир та спокій своїх дітей і всіх громадян нашої держави. Антоніна Андріївна запросила дітей до конкурсу на кращий малюнок на асфальті «Літо та моя родина». Всі діти з захопленням малювали малюнки, батьки теж, допомагаючи дітям, згадали своє дитинство.

Центр соціальної реабілітації для дітей – інвалідів, в особі директора Ольги Буковської теж долучився до заходу. Ольга Василівна виконала всі побажання своїх маленьких клієнтів, наносивши боді – арт для діток, зобразивши малюнки різноманітних персонажів та казкових героїв.

Після завершення конкурсу малюнку на асфальті всі діти були відзначені цінними подарунками. Батьки та діти подякували за приємні емоції, усмішки на обличчях своїх нащадків та пообіцяли повернутися в стіни центру соціальних служб. А працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та центру соціальної реабілітації для дітей – інвалідів, в свою чергу, були задоволені від щасливих обличь учасників заходу.

Дякуємо всім за участь у заході та бажаємо активного відпочинку з родиною влітку! Міцна родина – сильна Україна! Зі святом!

 

Чат-бот Гаряча лінія