Департамент праці та соціального захисту населення міської ради інформує:

13 Січня 2017, 5:31

6 грудня 2016 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення до деяких законодавчих актів України», яким внесено зміни до ст. 5 Закону України «Про психіатричну допомогу» в частині надання грошової допомоги особі, яка проживає  разом з інвалідом І або ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним.

Даними змінами передбачено, що з 1 січня 2017 року розмір зазначеної допомоги розраховується як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім’ї та середньомісячним сукупним доходом сім’ї за попередні шість місяців, але не може бути більше, ніж прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць, а не мінімальної заробітної плати.

Додатково повідомляємо, що одержувачі вище зазначеної допомоги повідомляють органи соціального захисту про перебування інваліда I чи II групи внаслідок психічного розладу на повному державному утриманні або стаціонарному лікуванні впродовж повного календарного місяця, у зв’язку з чим допомога припиняється на вище вказані періоди. Заявники несуть персональну відповідальність за інформацію, зазначену в заяві та декларації про доходи та майновий стан.

О.Ю. Плохотюк,

заступник директора департаменту

 

Чат-бот Гаряча лінія