Депутатами міської ради проводять виїзні прийоми громадян

12 Липня 2022, 13:53

11 липня секретар міської ради Оксана Гвозденко та депутат міської ради Людмила Тодорович відвідали Асоціацію ОСББ «Вікторія», де розглянули низку звернень громадян.

Жителі ОСББ «Звягель» колективно звернулися щодо ремонту даху одного з будинків, оскільки під час дощу вода затікає в будинок, зокрема в електричний щиток. Мешканці неодноразово звертались до керівника ОСББ, але наразі проблема не вирішена.

Під час прийому йшлося про те, що у зв’язку з веденням воєнного стану міська рада не має можливості виділити кошти на співфінансування проведення капітального ремонту даху в рамках Програми фінансової підтримки співвласників багатоквартирних будинків на 2022-2024 роки. Тому спільно з керівником ОСББ «Звягель» Галиною Даценко обговорили можливість проведення поточного ремонту покрівлі за кошти самих мешканців. Це питання буде внесено на обговорення чергових зборів будинку, участь у яких візьме відповідальний працівник управління житлово-комунального господарства та екології міської ради.

Також у ході прийому порушувались питання втручання у внутрішньобудинкову систему опалення, необлаштованих сміттєвих майданчиків на прибудинкових територіях, встановлення лавочок біля будинків, поточний ремонт міжбудинкових проїздів, кронування дерев у дворі будинків та скіс трави на дитячому майданчику, оплати за послуги з обслуговування ліфтів для жителів 2-х поверхів, очищення зливової каналізації в районі автовокзалу та проведення рейдів щодо забезпечення громадського порядку.

Окрім вищезазначеного жителі зверталися щодо облаштування укриттів багатоквартирних будинків для подальшого їх використання у випадку надзвичайної ситуації. Зазначалось, що наразі створено комісію, яка буде перевіряти на відповідність законодавчим нормам всі укриття. До її складу входять відповідальні працівники виконавчих органів міської ради, працівники Держпродспоживслужби та ДСНС України.

Усі звернення громадян будуть передані відповідальним працівникам виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради для виконання та відповідного реагування.

Прийоми депутатів міської ради продовжуються.

Чат-бот Гаряча лінія