Депутатами підтримано проєкт рішення щодо внесення часткових змін до малого та повного гербів міської територіальної громади

3 Червня 2021, 15:36

3 червня у великій залі Будинку рад відбулося пленарне засідання восьмої сесії Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання, яке провів міський голова Микола Боровець.

Під час пленарного засідання восьмої сесії міської ради восьмого скликання, яке відбулося 3 червня, депутатами підтримано проєкт рішення «Про внесення змін до символіки міста Новограда-Волинського», зокрема внесення часткових змін до малого та повного гербів міської територіальної громади.

Опис малого герба Новоград-Волинської міської територіальної громади:

Щит Іспанський за формою, чотирьохдільний з главою, міською короною. У верхній правій долі – прямий пурпуровий хрест з вігнутими сторонами – фрагмент герба міста Новограда-Волинського, діючого з 1796 року.

На пурпуровому тлі верхньої лівої долі, що має форму фортечної стіни, зображені схрещені меч і козацька шабля. Емблема символізує події національно-визвольної боротьби ХVII ст. На зеленому тлі нижньої правої долі зображено дві срібні схрещені пір’їни у вигляді букви «У». Емблема несе інформацію, що місто являється батьківщиною видатної української поетеси Лесі Українки, а також місцем життя і діяльності сім’ї Косачів.

На голубому тлі нижньої лівої долі зображено золотий дзвін, у який вписано голубий знак у вигляді букви «Z». Емблема відтворює легенду про роль дзвону над рікою Случ, а також першу назву міста – Звягель. Герб прикрашає міська корона у вигляді стилізованого зображення п’ятибашенної фортеці кольору срібла.

 

Чат-бот Гаряча лінія