Депутати міської ради провели спільне засідання двох постійних комісій

31 Серпня 2021, 17:09

В рамках підготовки до дванадцятої сесії міської ради восьмого скликання, 31 серпня відбулося спільне засідання постійних комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів (голова Дмитро Рудницький) та з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян (голова Віктор Овдіюк).

Депутати міської ради детально розглянули питання порядку денного, що вносяться на розгляд пленарного засідання, обговорили профільні питання постійних комісій.

Зокрема, «Про Програму фінансової підтримки співвласників багатоквартирних будинків»;  «Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» на 2021-2022 роки»; «Про майно комунальної власності міської територіальної громади»; «Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік», «Про прогноз бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки» та інші.

Члени постійних комісій заслухали інформацію щодо проектів рішень, що внесені на чергову сесію міської ради. В ході опрацювання питань, депутати міської ради отримали від відповідальних посадових осіб детальні роз’яснення та обґрунтування необхідності їх прийняття.

Відповідно до розпорядження міського голови №222 (о) від 20.08.2021 р., пленарне засідання дванадцятої сесії міської ради  відбудеться  09 вересня 2021 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад.

З усіма проєктами рішень чергової сесії міської ради можна ознайомитись на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради за посиланням:  https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/category/serpen-2021-prmr/

 

Чат-бот Гаряча лінія