Депутати міської ради провели виїзний прийом у мікрорайоні «Морське»

29 Червня 2022, 14:51

Прийоми громадян депутатами є одним з ефективних способів комунікації для вирішення проблемних питань округу. 28 червня відбувся виїзний прийом громадян депутатами міської ради у мікрорайоні «Морське».

Секретар міської ради Оксана Гвозденко та депутати міської ради Олег Годун, Дмитро Іванченко, Степан Нусбаум, Олександр Поліщук, Андрій Рассадін та Лариса Шутова розглянули ряд питань жителів цього мікрорайону.

Зокрема, до народних обранців звернулася внутрішньо переміщена особа, яка вимушено залишила свою домівку у м. Сєвєродонецьк Луганської області через ведення активних бойових дій. Мета звернення – допомога у пошуку безкоштовного житла. Дане питання відразу було передано Гуманітарному координаційному центру для подальшого вирішення.

Також жителі мікрорайону зверталися з питанням щодо повернення місту Новограду-Волинському історичної назви Звягель. Під зустрічі було заслухано думку громадян, обговорено аргументи як за перейменування, так і проти, а також розглянуто результати експертиз профільних установ та істориків щодо російського походження назви, рекомендації Міністерства культури та інформаційної політики України щодо актуальності процесу дерусифікації в Україні. Депутати наголосили на важливості та необхідності якнайшвидшого подолання наслідків російського імперського минулого, одним із проявів якого є встановлені імперською владою назви міст.

У ході прийому розглянули колективне звернення щодо проведення робіт з благоустрою на території мікрорайону, зокрема щодо скосу трави. Також обговорили питання можливості присутності жителів громади на пленарних засіданнях сесій міської ради в умовах воєнного стану.

Усі звернення громадян будуть передані відповідальним працівникам виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради для виконання та відповідного реагування.

Виїзні прийоми громадян депутатами міської ради будуть проводиться системно, зокрема 29 червня о 16:00 прийом буде проходити у мікрорайоні «Смолка» (приміщення ЗОШ №10).

Чат-бот Гаряча лінія