Депутати міської ради розглянули звернення жителів мікрорайону «Смолка»

30 Червня 2022, 10:53

Тривають виїзні прийоми громадян депутатами міської ради. 29 червня секретар міської ради Оксана Гвозденко та депутати міської ради Дмитро Іванченко, Сергій Мельник та Валентина Тростенюк розглянули звернення жителів мікрорайону «Смолка».

Більшість питань стосувалися галузі житлово-комунального господарства. Зокрема, громадяни звертались щодо відсутності централізованого водопостачання з вул. Водопровідної до вул. Звягельської, упорядкування дорожніх знаків та заміни знаків на залізничному переїзді на вул. Гетьмана Сагайдачного, поточного ремонту дороги на вул. Володимира Сосюри, взяття на баланс водопроводу у мікрорайоні «Смолка».

Також було звернення щодо покращення доступу до закладів охорони здоров’я, соціального захисту, банків тощо для осіб з інвалідністю. Зокрема, йшлося про наявність пандусів, які відповідають всім передбаченим чинним законодавством технічним нормам.

Окрім цього, у ході прийому народні обранці розглянули звернення щодо земельних відносин, а саме: перешкоджання заїзду на земельну ділянку заявника у зв’язку з орендою суміжної земельної ділянки загального користування сусідом, який її загородив. Це питання запропоновано внести на розгляд засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин за участю заявника.

Також два звернення жителів мікрорайону були щодо надання матеріальної допомоги на лікування.

Під час виїзного прийому депутатами міської ради було надано вичерпні відповіді на більшість питань. По іншим – надані доручення відповідальним працівникам виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради щодо їх вирішення.

30 червня о 16:00 відбудеться виїзний прийом громадян депутатами міської ради у Майстрівському старостинському окрузі (адміністративна будівля с. Майстрів).

Чат-бот Гаряча лінія