Депутати міської ради взяли участь у виїзному засіданні робочої групи

11 Травня 2021, 11:59

Відбулось виїзне засідання робочої групи щодо вивчення питання використання приміщення за адресою вул. Лідівський шлях, 32. Участь в засіданні взяли міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис та Віталій Якубов, депутати міської ради, члени робочої групи.

Наразі балансоутримувачем приміщення за адресою вул. Лідівський шлях, 32 є КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради. Початково у ньому планувалося розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини, але після проведеного аналізу з’ясувалося, що це приміщення не задовольняє всі технічні вимоги під ці цілі. Тому виникла потреба у вирішенні питання щодо подальшого використання цього приміщення.

У процесі засідання обговорили можливі варіанти вирішення цього питання. Міський голова зазначив, що амбулаторія ЗПСМ у районі М’ясокомбінату повинна бути, тому надав доручення пошуку приміщення, яке б відповідало усім необхідним технічним вимогам для її розміщення. Також члени робочої групи, яка створена розпорядженням міського голови №87 від 28.04.2021, напрацьовуватимуть можливі варіанти використання приміщення за адресою вул. Лідівський шлях, 32.

 

Чат-бот Гаряча лінія