Депутати Новоград-Волинської міської ради провели чергові виїзні прийоми громадян

5 Вересня 8:21

Депутати Новоград-Волинської міської ради 31 серпня та 01 вересня провели чергові виїзні прийоми громадян. Жителі мікрорайонів «Світанок» та «Залізничного вокзалу» мали змогу звернутись до народних обранців безпосередньо за місцем проживання, адже цього разу прийоми проходили в цих мікрорайонах.

Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» під час прийому депутати розглядають заяви, звернення, скарги та пропозиції мешканців та вживають заходи щодо забезпечення їх оперативного вирішення.

31 серпня секретар міської ради Оксана Гвозденко та депутат міської ради Олег Годун розглянули звернення внутрішньо переміщеної особи щодо надання гуманітарної допомоги.

01 вересня громадяни порушили питання встановлення банкомату та відкриття аптеки у мкрн. «Залізничного вокзалу», адже багатьом людям похилого віку важко діставатися в інший мікрорайон, щоб придбати необхідні лікарські засоби або зняти готівку. Також звертались щодо надання матеріальної допомоги на відновлення пошкоджень у будинку, які було завдано під час ракетного обстрілу.

Усі звернення громадян передані відповідальним працівникам виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради для виконання та відповідного реагування.

Чат-бот Гаряча лінія