Депутати Новоград-Волинської міської ради прийняли бюджет міста на 2016 рік

4 Лютого 2016, 1:02

4 лютого 2016 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулося друге пленарне засідання другої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання, на якому місцеві обранці приймали важливі рішення для розвитку міста у 2016 році. Основним завданням було узгодити та прийняти міський бюджет, а також структуру і загальну чисельність працівників міської ради та її виконавчих органів.

У засіданні взяли участь 31 депутат міської ради з 34-х обраних, також були присутні депутат Житомирської обласної ради Степан Нусбаум, голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації Володимир Михнюк, голова Новоград-Волинської районної ради Дмитро Рудницький, керівник Новоград-Волинської місцевої прокуратури Галина Пилипчук, в.о. начальника міського відділу поліції головного управління Національної поліції в Житомирській області, начальник міжрайвідділу Служби безпеки України Іван Сорока, керівники виконавчих органів міської ради, представники місцевих організацій політичних партій, громадськості міста, місцевих засобів масової інформації.

Перед початком роботи пленарного засідання міський голова Віктор Весельський виконав приємну місію, привітавши з ювілеєм депутата міської ради Андрія Войтовича.

На порядок денний було винесено 14 питань. Всі питання були попередньо обговорені на засіданнях постійних комісій міської ради, які відбулися 26, 27 та 28 січня, та на засіданнях погоджувальних рад 25 січня та 1 лютого 2016 року. Головним серед них було прийняття найважливішого фінансового документу міста. За бюджет на 2016 рік депутати проголосували одноголосно. Як наголосив Віктор Леонідович: „Бюджет на 2016 рік приймається виключно для громади міста. І кожен з присутніх має думати як працювати над наповненням бюджету і раціональним використанням кожної копійки“.

Із доповіддю з цього питання виступила начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, яка зазначила, що загальний обсяг міського бюджету на 2016 рік визначено у сумі 396 317,3 тис. грн., з них загального фонду у сумі 388 345,3 тис. грн., спеціального – 7 972,0 тис. грн.

Міський голова Віктор Весельський звернувся до депутатів із проханням підтримати проект міського бюджету та акцентував увагу на тому, що якщо порівняти фінансування галузей з минулим роком, то виходить, що на кожну з них видатків заплановано більше. Освіта на 7 696,8 тис. грн. більше, охорона здоров’я – 3 388,4 тис. грн., соціальне забезпечення і соціальний захист – 41 419,4 тис. грн. культура – 1 885,3 тис. грн., фізична культура і спорт – 0,5 тис. грн., житлово-комунальне господарство – 6 454,1 тис. грн. Таким чином, у поточному році передбачено значно більший фінансовий ресурс. 

На виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, а це майже 3 200 працівників (62 установи), передбачено кошти у сумі 152 479,4 тис. грн., враховуючи, що у цьому році буде двічі збільшуватися розмір мінімальної заробітної плати. 

Отож, як підсумував міський голова: „Бюджет, який у нас є, може забезпечити нормальне функціонування бюджетних установ. А для того,  щоб ще краще жити і розвиватися, вкладати інвестиції, необхідно працювати“.

Крім того, депутати погодили структуру та загальну чисельність працівників міської ради та її виконавчих органів, збільшивши її на 12,5 посад.

Загалом, депутатами міської ради були прийняті наступні рішення:

1. Про міський бюджет на 2016 рік.

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.01.15 №69 „Про транспортний податок“.

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.01.15 №698 „Про справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки“.

 4. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників міської ради та її виконавчих органів.

5. Про внесення змін у додатки 1, 2 до рішення міської ради від 17.12.09 № 603 „Про затвердження структури міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, загальної чисельності, штатного розпису та основних повноважень“.

6. Про внесення змін у додаток до рішення міської ради від 05.08.10 № 696 „Про затвердження структури Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинської міської ради, загальної чисельності, штатного розпису“.

7. Про внесення змін у додаток 2 до рішення міської ради від 25.02.11 № 56 „Про центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Новоград-Волинської міської ради“.

8. Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин.

9. Про формування Статутного капіталу комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Шляхрембуд“.

10. Про передачу газових мереж.

11. Про внесення змін у додатки 1, 2 до Програми енергозбереження та енергоефективності міста Новограда-Волинського на 2010-2020 роки.

12. Про угоду між Житомирською обласною та Новоград-Волинською міською радами.

13. Про виконання депутатами міської ради вимог фінансового контролю щодо декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру.

14. Про розгляд повідомлень Новоград-Волинської ОДПІ та місцевої прокуратури про порушення вимог фінансового контролю посадовими особами міської ради.

Також на засіданні сесії було розглянуто депутатські запити, зокрема щодо врегулювання розміру плати за землю шляхом перегляду коефіцієнтів, які застосовуються при розрахунку визначення нормативної грошової оцінки земель міста Новограда-Волинського, у зв’язку зі зверненням підприємців міста; виділення коштів з міського бюджету на встановлення елементу „Янгол“ до пам’ятного знаку на вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи; сприяння у виконанні  заходів у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи; співфінансування з міського та районного бюджетів об’єктів спільного користування – міськрай ТМО, міськрайонного стоматологічного медичного об’єднання, тощо.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія