Депутати Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання прийняли звернення щодо неприпустимості імплементації «формули Штайнмаєра»

17 Жовтня 2019, 15:14

17 жовтня, на пленарному засіданні позачергової 35-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання, депутати міської ради розглянули звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народного депутата України Дмитра Костюка щодо неприпустимості імплементації так званої «формули Штайнмаєра» та закріплення на законодавчому рівні особливого статусу окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Засідання провів секретар міської ради Василь Остапчук, оскільки міський голова Віктор Весельський перебуває на лікуванні після оперативного втручання та згідно із розпорядженням від 04.09.2019 №422 (к) «Про покладання виконання обов’язків міського голови» виконання обов’язків з питань діяльності міської ради покладено на секретаря міської ради.

У залі були присутні представники громадських організацій. Зокрема, це вдови загиблих захисників, учасники і ветерани ООС, інші громадські сили за ініціативи яких 1/3 депутатів міської ради звернулася з депутатським зверненням про скликання позачергової сесії.

Відтак, після виступів та обговорення депутати міської ради 18 голосами прийняли вищевказане звернення, у якому зокрема зазначено:

«Ми, депутати Новоград-Волинської міської ради, рішуче заперечуємо спроби через реалізації так званої «формули Штайнмаєра» та надання особливого статусу окупованим територіям Донецької та Луганської областей розміняти перспективи Української державності на примарний мир ціною приниження країною-агресором.

Звертаємося до Президента України запровадити практику прийняття доленосних для держави рішень з урахування думки суспільства шляхом проведення всенародного референдуму.

Пропонуємо керівництву держави та провідним політичним силам організувати Національний круглий стіл для напрацювання спільної загальнодержавної стратегії на перемовинах щодо російської агресії на Сході України та долі тимчасово окупованих територій.

Закликаємо всі патріотичні сили, представлені у Верховній Раді України, не продовжувати дію закону України про особливий статус Донбасу та проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях в окремих районах Донецької і Луганської областей».

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія