Депутати розглянули низку питань життєдіяльності громади

6 Січня 2023, 10:45

Протягом поточного тижня відбулися засідання постійних комісій Звягельської міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку і з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.

В ході роботи постійної комісії міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку за участі міського голови Миколи Боровця, секретаря міської ради Оксани Гвозденко та під головуванням депутата міської ради Олега Годуна, піднімалося питання щодо подальшого доцільного використання приміщень, які вивільняються у зв’язку із переходом закладів та установ до приміщення Дія Центру. Серед напрацьованого – надання медичним та соціальним закладам додаткових площ з метою покращення якості їх послуг для жителів громади.

Під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту, яка відбулася за участі секретаря міської ради Оксани Гвозденко, місцевих краєзнавців Валентина Вітренка, Миколи Іванюка та під головуванням депутата міської ради Олександра Широкопояса, розглянули питання організації відзначення 175-річчя з дня народження Олени Пчілки. Ювілейна дата припадає на 2024 рік.

Присутні на засіданнях депутати обговорили низку питань життєдіяльності громади та внесли свої пропозиції. Опираючись на результати роботи постійних комісій міської ради, виконавчий комітет міської ради напрацює відповідні рішення.

Чат-бот Гаряча лінія