Депутати Звягельської міської ради відвідали дім для догляду за літніми людьми у селищі міського типу Довбиш

10 Лютого 2023, 11:14

Звягельська міська територіальна громада є досить великою за масштабами та населенням. Здебільшого мешканцями громади є люди похилого віку. Війна внесла свої корективи: молоді люди виїхали, а їх батьки залишились. Причиною цього могли стати особисті переконання, небажання залишати своє господарство або важкий стан здоров‘я. Виходячи з цього існує потреба за належним доглядом за літніми людьми, здебільшого за одинокими.

З метою пошуку можливостей впровадження закладу, який опікується людьми похилого віку на території Звягельської громади, депутати групи «Рівні можливості» Лілія Хрущ (голова групи), Світлана Крапівницька, Світлана Прищепа, Людмила Тодорович, Валентина Тростенюк та секретар міської ради Оксана Гвозденко відвідали дім для догляду за літніми людьми у селищі міського типу Довбиш. Заклад існує та функціонує завдяки благодійному фонду. Як доказує досвід – гідна робота таких закладів реалізується саме за приватних форм власності.

Розглянувши досвід закладу, депутати Звягельської міської ради розпочинають аналіз можливостей впровадження установи по догляду за людьми похилого віку у нашій громаді.

Тож, депутатів цікавить думка та пропозиції громадськості. Відкриті до діалогу!

Оксана ГВОЗДЕНКО, секретар Звягельської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія