Діти військовослужбовців з Новограда-Волинського відвідали благодійне новорічне свято під патронатом голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Машковського

29 Грудня 2015, 17:26

Діти з сучасних родин військовослужбовців – особливі діти, яким протягом останніх двох років довелося завчасно подорослішати, дізнатися страшні слова «антитерористична операція», «війна», «безвісти зниклий», «загиблий», «важкопоранений». І не з екранів телевізорів чи шпальт газет, а безпосередньо. На жаль, це стало реальністю життя їх родин. Саме вони проводжали і зустрічали своїх батьків із зони АТО, а дехто став дитиною загиблого Героя… Саме їм доводилося втішати своїх матерів в безсонні ночі очікування, разом переживати, молитися і з завмиранням серця очікувати щонайменшої звістки з передової.

Мабуть, саме тому посмішки на обличчі дітей воїнів АТО сьогодні є такими цінними.

Саме з такою місією, з почуттям безмежної вдячності нашим захисникам, управлінням сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради було організовано поїдку 47 дітей військовослужбовців з Новограда-Волинського на благодійне новорічне свято під патронатом голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Машковського. Захід відбувся 25 грудня в Житомирському муздрамтеатрі ім.І.Кочерги. Діти переглянули виставу “Хід конем” та отримали щирі вітання та солодкі подарунки від голови ОДА Сергія Машковського та начальника обласного управління сім’ї, молоді та спорту Світлани Гресь.

Також нещодавно відбулася поїздка 15 дітей військовослужбовців місцевого гарнізону до дельфінарію «Немо», що в Києві. Подарувала таку можливість організація Товариства Червоного Хреста України (голова Валентина Константинова).

 

Алла Виговська,

заступник начальника управління

сім’ї, молоді та спорту Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія