“ДІЯ.ОСВІТА”: РОЗКРИЙ СВІЙ ПОТЕНЦІАЛ ЧЕРЕЗ НАВЧАННЯ!

1 Серпня 2023, 8:43

Запрошуємо всіх долучитися до Дія.Освіта (https://osvita.diia.gov.ua), яка створена з метою допомоги українцям розвинути цифрові навички, щоб вони могли проявити себе в професійній сфері, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані та бути в безпеці онлайн.

Можливий перелік активностей:
– Проведення заходів з ознайомлення громадян, включаючи внутрішньо переміщених осіб, з Дія.Освіта (https://osvita.diia.gov.ua), зокрема з освітніми серіалами, які дозволяють зробити перший крок до нової професії.
– Розміщення інформації та посилань на вебсайтах, доступних інформаційних платформах та соціальних мережах, спрямованих на просування Дія.Освіта (https://osvita.diia.gov.ua), або ж на конкретні освітні матеріали, розміщені на порталі.
Детальну інформацію щодо комунікаційних повідомлень можна отримати за посиланням: (https://cutt.ly/XwrI797a).
– Інформаційна підтримка освітніх продуктів Дія.Освіта серед публічних сторінок у соціальних мережах, де це буде релевантно.
– Ознайомлення структурних підрозділів та підпорядкованих підприємств, установ і організацій з інформацією щодо можливостей Дія.Освіта.
– Розповсюдження інформаційних постерів. Команда Дія.Освіта готова здійснити їх доставку. Щоб оформити замовлення, будь ласка, заповніть форму за посиланням:
(https://forms.gle/TsKTRJU9YsxvknpB9). Для самостійного друку ви можете використати макети за посиланням (будуть доступні з 19.06): (https://cutt.ly/ewrI5yCZ).
Також перелік серіалів, які мають особливо вагоме значення під час війни:
1. Освітні продукти для внутрішньо переміщених осіб: https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-ipds.
2. Освітні продукти для державних службовців: https://osvita.diia.gov.ua/…/appoint…/for-civil-servants.
3. Профорієнтаційний тест: https://osvita.diia.gov.ua/career-quiz-start.
Чат-бот Гаряча лінія