Діяльність ДЮСШ імені В. П. Єрмакова в умовах дії воєнного стану

21 Квітня 2022, 10:33

Тренери-викладачі дитячо-юнацької спортивної школи імені В.П.Єрмакова управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради продовжують свою роботу під час дії воєнного стану, впроваджуючи новітні програми з дистанційного індивідуального та групового навчання, з видів спорту які культивує школа. Це дає змогу, живого спілкування тренера з групою вихованців, що, безумовно, покращує фізичний та психоемоційний стан дітей, дозволяє контролювати правильність виконання завдань.

Кожен тренер тримає зв’язок зі своїми вихованцями за допомогою мережі інтернет. Вихованці старанно виконують домашні завдання під керівництвом Мединцевої К.В. (важка атлетика), Рибачка В.А. (карате), Кулмалієва В.Ш. (боротьба греко-римська), Максименка Т.В. (баскетбол), Олендера М.Ю. (волейбол), Возняка В.Л., Підкауру П.П. (теніс настільний). Зв’язок здійснюється через програму Zoom та за допомогою Viber-груп, Skype, Google Meet, залучаючи вихованців у домашніх умовах до виконання різноманітних цікавих вправ і підтримання гарної фізичної форми.

Тренер-викладач з шахів Ткачук О.М. організовує турніри на шаховому сайті: https://lichess.org/tournament/rB5mbvYx, а також проводить навчально-тренувальні заняття у режимі онлайн-конференції.

Тренери ретельно готуються і розробляють плани дистанційного тренування, щоб зацікавити дітей та спонукати їх до фізичних тренувань.

Надсилаються вихованцям відділень відзняті відеоматеріали, виконання вправ тренерами. У відповідь вихованці усіх видів спорту висилають відеозвіти своїх тренувань.

Чекаємо на покращення ситуації! Всім міцного здоров’я! Слава Україні! Героям Слава!

 

ДЮСШ імені В. П. Єрмакова

Чат-бот Гаряча лінія