Для дітей із сімей полеглих Героїв проведено цікаві та пізнавальні екскурсії

29 Серпня 2023, 14:34
До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, міським центром соціальних служб спільно з Туристичний центр м.Звягель та Краєзнавчий музей міста Звягеля для дітей із сімей полеглих Героїв проведено цікаву та пізнавальну екскурсію центральною площею, звягельським замком та в краєзнавчому музеї м.Звягеля.
Діти з цікавістю почули розповідь про історію та сучасність площі Лесі Українки, дізнались легенди про походження назви нашого міста, особливості будівництва звягельського замку.
Згодом продовжили екскурсію у краєзнавчому музеї. Діти ознайомилися з виставкою картин художників Віктора Васильовича Фурмана та Василя Іларіоновича Фурмана, з виставкою авторських робіт Марії Трофимчук «Голос роду мого», хобі якої є виготовлення нашийних прикрас, з археологічними знахідками та історичним минулим Звягельщини, з вишитими роботами майстрині народної творчості Галини Колесник.
Особливим та чутливим був огляд напівдокументальної виставки «Портрет солдата».
З захопленням роздивлялися знаряддя праці українських землеробів та уважно слухали про історію землеробства та виготовлення паляниці «від зернини до хлібини».
Екскурсія мала патріотично-виховний та пізнавальний характер, була наповнена відчуттям любові до рідного краю, поваги та шани до наших захисників. А також діти традиційно отримали подарунки від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
Чат-бот Гаряча лінія