Для дітей пільгових категорій проведено арт-годину «Вишиванка – довічний предків талісман»
![Для дітей пільгових категорій проведено арт-годину «Вишиванка – довічний предків талісман»](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_5420246408725906596_y.jpg)
18 травня вся Україна відзначає День вишиванки.
Українська вишиванка має багатовікову історію, поєднує в собі неповторні риси історичного минулого та відома далеко за межами нашої держави.
Працівники служби у справах дітей міської ради спільно з працівниками літературно-меморіального музею Лесі Українки у Звягелі провели для дітей пільгових категорій арт-годину «Вишиванка – довічний предків талісман». Діти з цікавістю розглядали вишиванки, ознайомилися з узорами родини Косачів та переглянули невеличкий відео-проект «Вишиванка в родині Драгоманових-Косачів».