Для дітей проведено конкурс малюнків на асфальті «Малюю свою Україну»

22 Серпня 2022, 8:16

З нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України міським центром соціальних служб проведено конкурс малюнків на асфальті «Малюю свою Україну».

По-справжньому дружня атмосфера, спільна ідея об’єднували майданчик для малювання.

Юні художники знайомилися, висловлювали своє бачення та розуміння теми, їхня енергія і запал просто вирували. Та так, що не змогли втриматися і старші члени сімей. Малювали всі – і дорослі, і малі. Молодість не залежить від віку ще раз неодноразово доводить наш приклад.

Маленькі художники залюбки малювали символи нашої країни (прапор, герб, тризуб), дитячі долоні на асфальті. Цікаво було всім – і дорослим, і дітям, тому що на очах  повставали малюнки про нашу державу, в зміст яких діти вклали свій погляд на сьогодення і побажання миру, єдності та добра Україні: сонце, жовто-синє серце, прапор, калина… Навіть найменші учасники також старалися крейдою залишити на асфальті свій шедевр.

«У малюнках діти втілили свої мрії, бачення сьогодення України та її майбутнього. Майже усі маленькі шедеври ілюстрували бажання миру та щастя нашій Батьківщині» – підводячи підсумки, підкреслила директор центру Олена Котова.

Крім гарного настрою, від міської влади на дітвору чекали солодкі подарунки, а кольорова крейда була від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

 

Новоград-Волинський міський центр соціальних служб

 

Чат-бот Гаряча лінія