Для розчищення від снігу доріг і тротуарів міста Новограда-Волинського задіяно 7 одиниць снігоприбиральної техніки

11 Січня 2017, 5:25

З метою забезпечення життєдіяльності міста Новограда-Волинського під час несприятливих погодних умов та значних опадів снігу, для запобігання створення непередбачуваних ситуацій та унеможливлення травмування людей,  розпорядженням міського голови від 11.11.16 № 261 (о) „Про забезпечення життєдіяльності міста в зимовий період 2016-2017 років“ затверджено відповідальних за забезпечення прибирання снігу, а саме: всі підприємства, установи, організації міста, незалежно від форми власності, підпорядкування, виду діяльності та господарювання повинні оперативно прибирати сніг з тротуарів, прибудинкових та закріплених територій, під час ожеледиці забезпечувати посипання прибудинкових та закріплених територій піщано-соляною  сумішшю, при необхідності забезпечувати роботу з прибирання від снігу та льоду закріплених  територій  у  вихідні  та  святкові  дні.

Як повідомив директор комунального підприємства „Шляхрембуд“ Юрій Григорович  Юсипець, до прибирання та очищення від снігу доріг міста у вихідні дні було задіяно 7 одиниць техніки: автогрейдер, автомобілі-розкидачі з відвалами, міні-техніка для розчистки тротуарів.

„Залежно від опадів і стану доріг працюємо, за потреби, цілодобово, здебільшого вночі, поки небагато машин. Починаємо з розчищення центральних доріг по маршрутах міських автобусів, крім того, особлива увага приділяється перехрестям доріг. На жаль, ніяк не можемо вплинути на водіїв, які, попри постійні прохання, й надалі залишають автотранспорт на узбіччях доріг“, – констатував Юрій Григорович. 

За період святкових днів, 7 – 9 січня, для розчистки вулиць міста було задіяно 28 працівників комунального підприємства „Шляхрембуд“, зроблено 20 рейсів виїзду спецтехніки, використано 128 тон піщано-сольової суміші для посипання доріг та тротуарів.

Станом на 11 січня на розчистку місць загального користування та вулиць міста вийшло 17 працівників комунального підприємства „Шляхрембуд“, також до прибирання долучились 106 прибиральників територій ОСББ міста та 5 одиниць снігоприбиральної техніки.

Нагадуємо, що відповідно до Правил благоустрою території міста Новограда-Волинського всі підприємства, установи, організації міста, власники або орендарі домоволодінь зобов’язані забезпечувати утримання власної та прилеглої території в належному стані. В зимовий період це: розчистка снігу, видалення снігово-льодяних утворень, усунення слизькості. Прибирання снігу і посипання тротуарів піщано-сольовою сумішшю необхідно проводити до 7 години ранку, у разі необхідності здійснювати протягом всього дня. Стаття 152 Кодексу про адміністративні правопорушення передбачає адміністративну відповідальність за порушення даних вимог. Штраф  становить від 340 до 1360 грн., а для посадових осіб та підприємців – у  розмірі від 850 до 1700 грн.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія