Для суб’єктів господарювання передбачено надання безповоротної державної допомоги на створення або розвиток переробних підприємств

5 Січня 2023, 10:05
Постановою Уряду від 18 листопада 2022 року №1337 затверджено «Порядок надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств». Порядок визначає умови, критерії та механізм використання коштів для надання безповоротної державної допомоги субʼєктам господарювання у формі грантів на створення або розвиток переробних підприємств. Фінансові ресурси, передбачені з державного бюджету на підтримку переробної галузі, дають можливість залучити додаткові кошти та зменшити навантаження на місцеві бюджети, створювати робочі місця в територіальній громаді.
Відповідно до Порядку, передбачено надання до 8 млн грн безповоротної допомоги з державного бюджету заявнику, який вже має бізнес у сфері переробки або хоче запустити нові проєкти.
Право на отримання гранту має фізична особа підприємець або юридична особа, які є субʼєктами мікропідприємництва, малого чи середнього підприємництва. Зокрема, це можуть бути підприємства у сфері деревообробки, меблевого виробництва, металообробки, агропереробки, виробництва будматеріалів та інші.
Обовʼязкові умови для отримання гранту:
📈створення не менше 25 нових робочих місць і сплата податків;
📈представлення чіткого бізнес-плану проєкту;
📈залучення не менше 30 % власних коштів на реалізацію проєкту.
Участь у таких програмах сприятиме зміцненню спроможності Звягеля через впровадження ініціатив, направлених на розвиток громади та створення додаткових робочих місць.
За додатковою інформацією просимо звертатися до заступниці міського голови Ірини Гудзь: hudz.irina@ukr.net
Чат-бот Гаряча лінія