Для своєчасного завершення капітального ремонту доріг буде скликано позачергову сесію міської ради

18 Вересня 2020, 16:00

18 вересня за участі тимчасово виконувача повноважень міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулося спільне засідання постійних комісій міської  ради з питань житлово-комунального господарства та екології, з питань міського бюджету та комунальної власності. Головне питання порядку денного зібрання – необхідність співфінансування з бюджету Новоград-Волинської міської ОТГ капітального ремонту доріг в центральній частині міста – вул. Надслучанської, Соборності та площі Лесі Українки.

Така потреба виникла з метою своєчасного завершення робіт на даних об’єктах.

Як повідомила Олена Пономаренко, 16 вересня відбулася зустріч з заступником голови Житомирської ОДА Наталією Остапченко та керівниками Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Інною Хоменко і Департаменту фінансів облдержадміністрації Леонідом Мінічем, де обговорено необхідність співфінансування з бюджету міської ОТГ ремонтних робіт у сумі 16 425, 5 тис. грн., або хоча б не менше 10 000 тис. грн. Проте відповідно до статті 24² Бюджетного кодексу України співфінансування з місцевих бюджетів на виконання робіт за рахунок дорожнього фонду не передбачено. Також слід враховувати, що невиконання бюджету Новоград-Волинської ОТГ в частині власних доходів за 8 місяців 2020 року становить 2,8 млн грн. Крім цього є певні ризики, щодо виконання дохідної та видаткової частин бюджету міської ОТГ до кінця 2020 року.

Враховуючи важливість та соціальну складову даного питання, депутатами прийнято рішення про скликання позачергової сесії міської ради для прийняття рішення про внесення змін до бюджету міської ОТГ на 2020 рік та виділення коштів на співфінансування капітального ремонту доріг вулиць Надслучанської, Соборності та площі Лесі Українки.

Позачергову сесію міської ради заплановано скликати на наступному тижні.

Також за зверненням депутатів планується розглянути питання про Новоград-Волинський відділ Житомирського обласного центру крові.

Нагадаємо, у лютому 2021 року в Україні на державному рівні відзначатимуть 150-у річницю від дня народження Лесі Українки. До плану заходів з підготовки та відзначення знаменної дати на державному рівні включено капітальний ремонт вулиць, які ведуть до літературно-меморіального музею Лесі України – вул. Соборності та вул. Надслучанська, а також доріг навколо площі Лесі Українки.

Згідно з проєктом та технічним завданням на зазначених вулицях та дорогах буде облаштовано ремонт дорожнього полотна асфальтним покриттям і тротуарів у бруківці, а також прокладено дощову каналізацію. Бруківкою планується викласти дороги як біля площі Лесі Українки, так і навколо міського Палацу культури ім. Лесі Українки.

Замовник капітального ремонту – департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації.

 

Алла Виговська, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія