Для того, щоб робити добро, спеціальні дати не потрібні

20 Червня 2017, 21:55

Доброта – найбільша цінність нашого життя. Так, це саме та якість, що коштує так дешево, але цінується так дорого. Її не можна купити ні за які гроші.

В черговий раз за сприяння міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадської організації «Гармонія+» – діти та молодь з обмеженими можливостями отримали благодійну допомогу. Більшість з нас мають можливість самостійно вирішувати куди і як нам піти або поїхати, а поруч з нами живуть люди, які позбавлені цієї можливості.

На пропозицію полегшити життя, зробити його зручнішим людям, які потребують сторонньої допомоги, вже не в перше відгукнувся голова благодійного фонду «Рідне Полісся» Стасюк В’ячеслав Іванович. Сім сімей отримали благодійну допомогу індивідуально підібраними інвалідними візочками, роляторами та спеціальними комп’ютерними стільцями.  В’ячеслав Іванович зауважив, що людина, незалежно від віку, фізичних можливостей та стану здоров’я  хоче відчувати себе частинкою нашого великого світу,  тому  він завжди охоче відгукується на пропозицію допомогти, а особливо дітям  та молоді з функціональними обмеженнями. В свою чергу батьки Котюк, Кручко, Черкес, Загоруйко, Лейковська, Рівчук, Ліньова щиро подякували В’ячеславу Івановичу за підтримку та розуміння.

Пам’ятаймо, ми на цім світі не вічні, життя коротке і гріх тратити його на погані справи. Будьмо добрими, людяними, милосердними, терпеливими, нехай не черствіють наші душі у щоденних клопотах. Всім нам не легко у сьогоднішній скрутний час, але  поруч є люди, яким набагато гірше. І  ми можемо хоч на крихту покращити їхнє життя своїм ставленням, усмішкою, теплим поглядом та добрими справами.

Харченко Л.,

фахівець із соціальної роботи

міського центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді 

 

Чат-бот Гаряча лінія