До 30 травня можна безкоштовно здати гілля на полігон твердих побутових відходів міста Звягель.
![До 30 травня можна безкоштовно здати гілля на полігон твердих побутових відходів міста Звягель.](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/20230524_155125.jpg)
Повідомляємо, що до 30 травня 2024 року кожен житель Звягельської громади має можливість безкоштовно здати гілля на полігон твердих побутових відходів міста Звягель. Це рішення було прийнято управлінням житлово-комунального господарства та екології з метою запобігання утворення несанкціонованих сміттєзвалищ та покращення екологічної ситуації у громаді.
Якщо у вас немає можливості самостійно доставити гілля, ви можете замовити платну послугу з вивезення або подрібнення гілля в КП “Звягельсервіс”. Для отримання додаткової інформації, звертайтеся за телефоном: 0673150285.
Також звертаємося до тих, хто ще не уклав договір на вивезення сміття, але вже почав “прикрашати” наші ліси, береги водойми чи узбіччя доріг. Ми закликаємо вас невідкладно укласти такий договір і долучитись до створення затишного та чистого середовища, в якому ми всі так прагнемо жити!
Не забувайте, що на території громади будуть проводитися рейди з метою виявлення та запобігання утворенню несанкціонованих сміттєзвалищ.
Будьмо обережні та відповідальні за наше спільне середовище! Долучаймося до збереження природи разом!