До дня народження Героя України Андрія Верхогляда пройшов традиційний турнір з волейболу

19 Квітня 2024, 13:14

На честь Героя України Андрія Верхогляда, з нагоди його дня народження міським центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Звягельської міської ради започатковано традиційний турнір з волейболу. Цього року участь у ньому взяли команди учнів Ліцею № 11 Звягельської міської ради та Сеньківського ліцею імені Андрія Верхогляда Бориспільської міської ради.

Щоб відзначити подвиг молодого офіцера в обороні Київщини у вересні 2023 року Бориспільська міська рада присвоїла Андрію Верхогляду звання “Почесний громадянин міста Борисполя” та назвала іменем Героя ліцей у Бориспільській міській громаді.
У відкритті турніру участь взяли тимчасово виконуюча обов’язки начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Кравчук, директорка Ліцею №11 Звягельської міської ради Аліна Табакова, директор Сеньківського ліцею імені Андрія Верхогляда Бориспільської міської ради Володимир Бережний, вчитель фізичної культури Михайло Процак.
У результаті гри 🏆 I місце виборола команда Сеньківського ліцею.
Нагороджували учасників турніру мама Героя Людмила Верхогляд, дружина Марина Верхогляд з донечкою Юлею та брат Дмитро.
Щира подяка за допомогу в організації та проведенні турніру Ліцею № 11 Звягельської міської ради.
Війна мине, легенди будуть жити! Їх слава не погасне ні на мить! Про них довіку будуть говорить! Всі покоління будуть їх любити! Війна мине, легенди будуть жити!

“Спорт для всіх” міський Центр фізичного здоров’я населення

Чат-бот Гаряча лінія