До Міжнародного дня захисту дітей у бібліотеках Новоград- Волинської міської ТГ для дітей провели яскраві і змістовні заходи

3 Червня 2021, 8:42

З нагоди свята маленьких громадян нашої країни – Міжнародного дня захисту дітей у бібліотеках міської громади провели для дітей різноманітні яскраві і змістовні заходи під гаслом «Сонцю і літу радіють діти».

Свято книги провели на подвір’ї біля дитячої бібліотеки ім. Олени Пчілки. Діти із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах, рухливих іграх, загадкових вікторинах та експромт-виставі, які подарували не лише яскраві емоції, а й дозволили показати творчі та акторські здібності всіх учасників заходу.   

Центральна бібліотека ім. Юрія Ковальського підготувала для дітей розважально-пізнавальну програму «Книга збирає друзів». Розпочали захід інформаційною хвилинкою про правила з техніки безпеки на літніх канікулах, яку провів представник служби з надзвичайних ситуацій.

Далі перемістилися до пам’ятника Лесі Українки, де розпочали історико-краєзнавчий квест «Мій край прадавній і сучасний». Наступним місцем зустрічі була територія Звягельської фортеці. Тут бібліотекарі підготували цікаві спортивні розваги та провели танцювальний челенж.

У бібліотеці-філії №1 ведучі дитячого свята «Свято миру і дитинства – найсвітліше на планеті» Олена М’ятка і Вікторія Кожухова у віршованій формі розповіли юним учасникам про права та обов’язки дітей. Бібліотекарі підготували: скарбничку цікавинок «Чорний ящик», кросворд-мороку «Моя Україна», вікторину «Швидко казку пригадай» та хитромудрі загадки.

У бібліотеці-філії №2 під час свята лунали дитячі пісні і веселий сміх. Діти з великим задоволенням брали участь у рухливих іграх, вікторинах і руханках. На святі панував гарний настрій, бив через край фонтан емоцій і вражень. За смаколики, якими поласували діти, велика подяка депутату міської ради Олександру Махновецькому.

Працівники бібліотеки – філії №3 завітали до учнів 1-4 класів ЗОШ №10, які відпочивають у пришкільному фізкультурно – оздоровчому таборі «Олімп», провели для дітей розважальні заходи.

У Міжнародний день захисту дітей у бібліотеці-філії №5 для юнацтва провели «Леся-квест», присвячений нашій славетній землячці – Лесі Українці. Діти розділилися на команди «Звягель» і «Лесині джерела» та активно змагалися за титул найкращого Лесезнавця молодіжної бібліотеки. Перемогу здобула команда «Лесині джерела».

Перший літній день розпочався з чудового свята у Великому Молодькові. Діти отримали море задоволення, позитиву і незабутніх вражень. Кожна дитина отримала солодкий подарунок, за що велика подяка депутату міської ради Віктору Черевку.

Гарні заходи з нагоди свята провели працівники бібліотек у селі Борисівка, Пилиповичі, Наталівка, Дідовичі.

Міжнародний день захисту дітей – це важливе свято і для дорослих. Воно нагадує суспільству, що необхідно більше піклуватися про дітей, уважніше ставитися до проблем маленької людини, адже кожна дитина має право бути щасливою, мати якісне навчання та цікаве хобі.

Об’єднуймось заради того, щоб маленькі громадяни виросли гідними людьми і неодмінно стали гордістю України. 

 

Чат-бот Гаряча лінія