До нового приміщення центральної дитячої бібліотеки ім. Олени Пчілки завітали вихованці центру раннього розвитку «Талантик»
![До нового приміщення центральної дитячої бібліотеки ім. Олени Пчілки завітали вихованці центру раннього розвитку «Талантик»](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/mjggbf2om835g4v9qg97.jpg)
26 серпня до нового приміщення центральної дитячої бібліотеки ім. Олени Пчілки завітали вихованці центру раннього розвитку «Талантик». Дітям надзвичайно сподобалася оновлена бібліотека, де в кожному куточку можна знайти щось цікаве та з користю провести своє дозвілля.
Центральна дитяча бібліотека ім. Олени Пчілки