До Новоград-Волинського літературно-меморіального музею Лесі Українки завітали представники команди проєкту «Можливість літати на землі»

26 Липня 2021, 10:16

До Новоград-Волинського літературно-меморіального музею Лесі Українки завітали представники команди проєкту «Можливість літати на землі»: голова первинної профспілкової організації ДП «ЛРЗ «Мотор» Юрій Сікачов, голова ради трудового колективу заводу Богдан Ковтун, заступник командира Севастопольської бригади тактичної авіації імені Покришкіна з морально-психологічного забезпечення майор Василь Шарковський та керівник проєкту, партнер агенства ShiStrategies Наталія Кононович. Зустрів гостей міський голова Микола Боровець та завідувачка музею Віра Римська.

«Можливість літати на землі» – соціальний проєкт, присвячений 150-річчю від дня народження нашої славетної землячки Лесі Українки. Він покликаний сприяти налагодженню співпраці соціально-відповідальних підприємств та захисників повітряного простору України, а також популяризації національної культурної спадщини.

«Мені дуже подобається бути серед робіт фотовиставки, вбирати енергетику, позитив і оптимізм героїв. Не читати їх історії, а відчувати настрій кожного. Особливо приємно від того, що знаєш – на фотографіях родини тих, хто захищає небо України. Новоград-Волинський теж пише сторінки історії нашого війська. У нас дислокуються і проживають сотні родин військових», – у вітальному слові сказав Микола Боровець.

За популяризацію історичного та творчого спадку видатної Лесі Українки міський голова вручив грамоти директору ДП «ЛРЗ «Мотор» Володимиру Маракуліну, голові правління ПрАТ «Едельвіка» Юрію Переходьку, голові профкому заводу Юрію Сікачову. Також очільники підприємств-партнерів проєкту «Можливість літати на землі» отримали грамоти Житомирського обласного краєзнавчого музею.

Юрій Сікачов у своєму відгуку на прийом зазначив, що творча атмосфера, душевність та прониклива розповідь про історію музею і шлях родини Косачів, які є невід’ємним атрибутом кожної екскурсії, яку проводить Віра Римська, вражають, змушують думати про те, як повернутись до музею ще.

І очільник міста Микола Боровець, і завідувачка музею Віра Римська, і представники заводу «Мотор» з приємністю спостерігали, як уважно досліджував роботи, на яких представлені родини службовців Севастопольської бригади, Василь Шарковський. Воно й не дивно. Літо – пора відповідальних льотних змін, навчань та зборів для військових. А тут – романтичні образи, творча обстановка та родинне тепло.

 

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія