До Новограда-Волинського з навчальним візитом завітала делегація з Донецької та Луганської областей

19 Липня 2016, 0:59

У рамках Проекту ПРООН «Економічне і соціальне відновлення Донбасу», 18 липня 2016 року до Новограда-Волинського з навчальним візитом на тему: «Місцевий економічний розвиток та створення нових робочих місць» завітала делегація з Донецької та Луганської областей. Учасники делегації, а це – представники органів місцевої та регіональної влади, органів місцевого самоврядування, керівники комунальних підприємств, представники громадського сектору східного регіону України, перебуватимуть у нашому місті до 21 липня.

19 липня відбулося відкриття заходу, під час якого до присутніх з вітальним словом звернувся перший заступник міського голови Сергій Колотов, а затим презентував інвестиційний потенціал міста, ознайомивши присутніх з найбільшими інвестиційними проектами Новограда-Волинського. Зокрема, основну увагу було зосереджено на функціонуванні наступних об’єктів: фабрики з виготовлення керамічної плитки та сантехніки ТОВ “Церсаніт Інвест”; фабрики з термічної обробки одягу «Реді Гармент Технолоджі Україна» (ТОВ «Новотекс»); ТОВ ВО “Техна”; нового промислового підприємства фірми “FAKRO” (Польща) у галузі деревообробки; тощо. Також було зазначено, що у рамках проекту „ЕРМ Україна” USAID був створений концептуальний дизайн та техніко-економічне обґрунтування розміщення у місті промислового парку NovoPark.

Після чого слово було надано спеціалісту І категорії відділу підтримку муніципальних ініціатив та інвестицій Оксані Липській, яка розповіла про роль міжнародних агенцій у розбудові Новограда-Волинського.

Під час зустрічі присутні ставили ряд запитань та наголосили, що були приємно вражені благоустроєм нашого міста.

Далі, відповідно до програми навчального візиту, делегація буде ознайомлена з роботою навчальних закладів, ОСББ, виробничих підприємств та закладів культури.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія