До Новограда-Волинського з робочим візитом завітали експерти Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду ІІІ»
Місто Новоград-Волинський партнер Проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду (МРГ)», який фінансується Європейським Союзом, співфінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН.
Основними цілями співпраці є сприяння покращенню якості основних послуг, що надаються на рівні міської ради, допомога жителям у створенні (об’єднань співвласників багатоквартирних будинків) для розвитку та вирішення соціально-економічних питань громади, заохочення організації громад (ОГ) до участі в процесі прийняття рішень, реалізації, експлуатації та обслуговуванні результатів проектів, що покращують життя членів громад.
На даний час в місті реалізується 16 мікропроектів громад за участі ОСББ по заміні вікон, дверних блоків, електромереж у багатоповерхових житлових будинках, у тому числі 2 проекти по комплексній термомодернізації будівель на загальну суму близько 14,2 млн. грн. (співфінансування з боку бюджету міської ради біля 4,8 млн. грн.).
3 серпня 2016 року з консультативним візитом до Новограда-Волинського завітали експерти з м. Києва та м. Житомира в рамках проекту «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новограда-Волинського». У конференц-залі Будинку рад відбулась зустріч за участі міського голови Віктора Весельського та зацікавлених сторін.
Як зазначив очільник міста: «В травні поточного року місто стало учасником проекту «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новограда-Волинського» в рамках ініціативи ЄС/ПРООН «Розумні міста». Зміна якості надання медичних послуг мешканцям міста шляхом впровадження інноваційної системи охорони здоров’я є стратегічним напрямком розвитку міста. Дана система включає створення електронної бази медичного обслуговування мешканця: електронна реєстрація пацієнтів, автоматизація ведення пацієнта в медичному закладі. Електронна картка пацієнта, схема діагностики та лікування буде виготовлятися на прикладі європейських та американських протоколів. Дана система дозволить проводити чіткий аналіз статистичних даних у різних напрямках. В результаті впровадження проекту очікується значне зниження інфарктів, інсультів, рання діагностика онкологічних захворювань. Крім того, передбачається оптимізація взаємодії структурних підрозділів лікувальної установи, реалізація інформаційного обміну та електронного документообігу між лікарнею і населенням».
У ході зустрічі було обговорено робочі моменти та визначено основні кроки подальшої співпраці у даному напрямку.
Довідково:
Завершення проекту планується на січень 2017 року.
Етапи проекту:
– створення Муніципальної Ради медичного розвитку міста;
– розгалуження локальної мережі;
– придбання та налаштування серверного обладнання;
– придбання та налагодження програмного забезпечення;
– створення електронної картки пацієнта.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради