До уваги громадськості та перевізників

10 Квітня 2024, 20:05

 

12 квітня 2024 року, о 15.00 у конференц залі будинку рад,
вул. Шевченка,16 відбудеться громадське обговорення регуляторних актів – проєктів рішення міської ради «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади» та «Про затвердження Правил користування міським та приміським пасажирським транспортом на автобусних маршрутах загального користування на території Звягельської міської територіальної громади»

Метою яких є:
– підвищення якості надання послуг з перевезення пасажирів, забезпечення належного обліку фактично наданих транспортних послуг, економії коштів бюджету та їх ефективного використання при відшкодуванні реальних втрат доходів від пільгових перевезень на території Звягельської міської територіальної громади.
– підвищення якості та ефективності надання послуг з перевезень пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Звягельської міської територіальної громади.

Захід проводиться відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень і пропозицій усіх зацікавлених сторін. Контакти для зворотнього зв’язку: (04141) 3-53-67, economycity@ukr.net

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності

Чат-бот Гаряча лінія