До уваги керівників сільськогосподарських підприємств та пасічників громади!

15 Лютого 2022, 10:02

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) запрошує вас долучитися до онлайн-наради з Міністерством аграрної політики та продовольства України щодо заходів з профілактики отруєння бджіл, яка відбудеться 17 лютого 2022 року з 15:00 до 16:30 за допомогою ZOOM-зв’язку та одночасно транслюватиметься на YouTube-каналі ПроLand за посиланням: https://youtu.be/SL5bZY1pocY.

Організаторами наради є Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнська асоціація громад та Всеукраїнський Конгрес Фермерів.

Анонс онлайн-наради щодо заходів профілактики отруєння бджіл для бджолярів та працівників сільського господарства.

Попередження отруєння бджіл є спільним завданням влади, бджолярів та сільгоспвиробників. Надзвичайно важливо проведення наради до початку активного льоту бджіл та до старту весняної посівної кампанії і оброблення полів. Мета наради – забезпечити злагоджену взаємодію всіх учасників процесу, що дозволить запобігти випадкам отруєння та загибелі бджіл при застосуванні пестицидів. Під час наради обговорюватиметься алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади, обов’язковість дотримання всіх умов під час здійснення обробки полів засобами захисту рослин, питання відповідальності за неналежне використання аграріями агрохімікатів.

Дата: 17 лютого 2022 року

Час: 15:00 – 16:30

Організатори: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департаменти АПР ОДА, Всеукраїнська асоціація громад, Всеукраїнський Конгрес Фермерів.

Формат заходу: онлайн-нарада за допомогою ZOOM між студією у м. Києві та ZOOMточками в приміщеннях громад.

Окрім зазначеного формату відбуватиметься онлайн трансляція на YouTube-каналі ПроLand за посиланням https://youtu.be/SL5bZY1pocY

Учасники (бджоляри та фермери) для безпосередньої участі в нараді в приміщенні громади реєструються за посиланням https://farmers.org.ua/form-request/ до 12:00 16 лютого 2022 року. Громади реєструються на нараду за посиланням https://communities.org.ua/usaid/public/formrequest/ до 15:00 14.02.2022р.

Після реєстрації відповідальний в громаді за організацію заходу запросить учасників у приміщення громади на нараду, або, у разі карантинних обмежень, можна буде переглянути нараду на YouTube-каналі ПроLand.

Програма

  1. Вступне слово

Тарас ВИСОЦЬКИЙ – перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України – Вітальне слово

Іван СЛОБОДЯНИК, Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів

  1. Інформування щодо основних причин отруєння бджіл, заходів профілактики отруєння бджіл, механізмів установлення факту отруєння бджіл, обов’язків фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які застосовують засоби захисту рослин

Оксана БОРЕЙКО – завідувач сектору розвитку бджільництва управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрного розвитку Мінагрополітики

  1. Обговорення з учасниками наради
  2. Заключне слово

Тарас ВИСОЦЬКИЙ – перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, голова робочої групи.

Чат-бот Гаряча лінія