До уваги новоград-волинців!

24 Червня 2016, 4:59

На адресу міської ради надійшло звернення від громадян міста щодо роботи торгового об’єкту на вулиці Гетьмана Сагайдачного.

Згідно стаття 8 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті, а також ті звернення, терміни розгляду яких передбачено статтею 17 цього Закону, та звернення осіб, визнаних судом недієздатними не підлягають розгляду та вирішенню.

У зв’язку з тим, що заявницею не вказано місце проживання, що не дає можливості надати відповідь, вказану заяву не можливо розглянути.

Разом з тим, проведено співбесіду з підприємцем та ознайомлено з претензіями жителів вулиці Гетьмана Сагайдачного до роботи торгового об’єкту цього підприємця. Також вказано на неможливість розміщення додаткових торгівельних об’єктів (шатро), без відповідник дозвільних документів. Підприємець погодився прибрати намет у найкоротші терміни.

Відділ підприємницької діяльності міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія