До уваги одержувачів житлових субсидій!

24 Березня 2021, 20:46

Головною програмою соціальної підтримки на оплату житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій.

У вигляді житлових субсидій держава компенсує громадянам з низькими доходами витрати на оплату житлово-комунальних послуг, що перевищують визначену для домогосподарства обов’язкову частину платежу, яка залежить виключно від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу.

Для призначення житлової субсидії у загальному випадку необхідно подати лише два документи – заяву і декларацію до департаменту праці та соціального захисту населення за адресою вул. Ушакова 40.

Всю іншу інформацію, необхідну для призначення житлової субсидії, органи соціального захисту населення отримують за запитами від Державної податкової служби України, Пенсійного фонду України, МВС, органів місцевого самоврядування та підприємств, що надають житлово-комунальні послуги.

Житлова субсидія призначається у розмірі різниці між вартістю житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла, соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і розміром обов’язкової частини платежу, визначеної для домогосподарства.

У зв’язку із підвищенням ціни на водопостачання та водовідведення прийнятого рішення виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради від 17.03.2021 року інформуємо, що в квітні субсидію буде перераховано за новим тарифом.

Відповідно в лютому місяці було перераховано розмір житлової субсидії за січень місяць 2021 року у зв’язку зі зменшенням вартості газу.

Якщо ж вартість житлово-комунальних послуг змінюється, то і розмір субсидії перераховується.

Директор департаменту праці та соціального захисту населення Л. В. Хрущ

 

Чат-бот Гаряча лінія