До уваги осіб, які перебувають на квартирному обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов

14 Листопада 2016, 4:28

З метою підвищення рівня забезпечення сімей учасників АТО житлом Державною спеціалізованою фінансовою установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» ініційовано внесення змін до Порядку використання власних коштів (коштів статутного капіталу) Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» в частині надання права на перевагу в отриманні кредиту молодим сім‘ям, в яких один із членів сім‘ї (чоловік або дружина) брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення, а також сім‘ям молодих громадян, учасників антитерористичної операції, що загинули у період проведення антитерористичної операції. Зазначені зміни затверджено рішенням засідання спостережної ради Держмолодьжитла від 21 жовтня 2016 року.

Кредит за рахунок власних коштів Держмолодьжитла надається на будівництво (реконструкцію) і придбання житла молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам (віком до 35 років), які згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов.

Відсоткова ставка за користування кредитом встановлена у розмірі 14,1% річних, кредит надається терміном до ЗО років, але не більше ніж досягнення позичальником пенсійного віку.

За детальною інформацією слід звертатись до Житомирського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи „Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву”, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Леха Качинського, 12-а, тел. (0412) 42-25-12.

Житомирське регіональне управління

Державної спеціалізованої фінансової установи

«Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»

 

Чат-бот Гаряча лінія