До уваги отримувачів послуги «муніципальна няня»

Постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2020 р. №897 внесені зміни до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».
Внесені зміни передбачають:
– компенсація послуги «муніципальна няня» надається отримувачам за умови зайнятості кожного з батьків, опікунів дитини, за винятком отримувачів, які здійснюють догляд за дитиною з інвалідністю, дитиною, хворою на тяжкі захворювання, а також отримувачів, у яких одночасно народилось троє і більше дітей; або якщо один або обоє із батьків, опікунів не зайняті та є особами з інвалідністю І або ІІ групи;
– розмір компенсації на догляд за дитиною з інвалідністю становить два прожиткові мінімуми на дітей віком до шести років, установленого на 1 січня відповідного року, але не може бути більшою за сплачену батьками муніципальній няні вартість послуги з догляду;
– муніципальна няня фізична особа – підприємець одночасно може доглядати не більше 3-х дітей, юридична особа – не більше 10 дітей;
– визначено вимоги до оформлення документів, що підтверджують оплату послуги з догляду муніципальній няні.
В зв’язку з прийнятими змінами протягом одного місяця батьки, опікуни дитини віком до трьох років, які отримують відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», повинні підтвердити своє право на отримання компенсації послуги «муніципальна няня» шляхом звернення до ДПСЗН та подання відповідних документів.
У разі непідтвердження права на отримання компенсації послуги «муніципальна няня», її виплата припиняється з місяця, що настає за місяцем виникнення обставин, які призвели до втрати права на отримання такої компенсації.
? За додатковою інформацією звертатись за номерами телефонів:
(04141) 3-50-74,
(04141) 3-55-53.
Директор департаменту Л.В.Хрущ