ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ!

6 Липня 2022, 15:12

У зв’язку із початком збройної агресії російської федерації на території України нарахування пільг за лютий-травень 2022 року здійснювалось на центральному рівні, – державним підприємством «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України».

На сьогодні ДП «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України» виконує роботи з реалізації процесу повернення електронних справ пільговиків в ЄДАРП за місцем реєстрації (фактичного проживання) осіб, які мають право на пільги, зокрема відновлюється порядок нарахування пільг саме спеціалістами управління соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради.

Зважаючи на вищезазначене акцентуємо увагу, що нарахування пільг за червень та липень 2022 року буде проведено управліннями в липні 2022 року, виплата нарахованих пільг (в грошовій готівковій формі) за червень та липень буде здійснена у серпні поточного року.

Для отримання детальної інформації необхідно звертатись за адресою: вул. Олександра Чернявського (попередня назва вул. Ушакова), 40, каб.№10 та 11, або телефоном (04141) 3-62-25.

 

Лілія Хрущ, начальник управління соціального захисту населення міської ради

Чат-бот Гаряча лінія