До уваги суб’єктів господарської діяльності!

25 Березня 2021, 13:43

Новоград-Волинська міська рада повідомляє, що прийнято Закон України від 04.12.2020 р. №1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», яким внесено зміни до Податкового кодексу України, платники єдиного податку 1 групи тимчасово звільняються від сплати єдиного податку за грудень 2020 року та січень – травень 2021 року.

Також, внесено зміни, до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»,  відповідно до якого тимчасово звільняються від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до 1 групи платників єдиного податку, в частині сум, що підлягають обчисленню та сплаті такими особами за грудень 2020 року та січень – травень 2021 року.

Крім того, платники єдиного податку 1 і 2 груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів (п. 295.5 ст. 295 ПКУ). Інформація про період щорічної відпустки і терміни тимчасової втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності подається за заявою у довільній формі до контролюючого органу

 

Начальник фінансового управління міської ради І. К. Ящук

 

Чат-бот Гаряча лінія