До уваги внутрішньо переміщених осіб

17 Листопада 2022, 16:41
14 жовтня Уряд ухвалив постанову №1168 «Про внесення змін до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам». Вказана норма дасть змогу перевірити, чи дійсно внутрішньо переміщена особа знаходиться за зазначеною нею адресою.
Контроль за дотриманням вимог законодавства під час надання допомоги на проживання ВПО здійснюється територіальними органами Нацсоцслужби шляхом проведення вибіркової перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи, про що складається відповідний акт за формою, встановленою Нацсоцслужбою.
Якщо під час перевірки ВПО не виявилося вдома, то людина впродовж 10 днів має з’явитися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем перебування на обліку і пройти там ідентифікацію.
Якщо впродовж 10 днів внутрішньо переміщена особа не підтверджує своє місце проживання, то з наступного місця будуть припинені соціальні виплати на проживання.
Тож, якщо ви є внутрішньо переміщеною особою та наразі змінили адресу свого початкового переміщення на іншу, рекомендуємо найближчим часом звернутися до органу соціального захисту. Там отримати довідку ВПО із зазначенням актуальної адреси теперішнього проживання.
УСЗН Новоград-Волинської міської ради
Чат-бот Гаряча лінія