До уваги водіїв! Зміна погодних умов, на дорогах ожеледь!

6 Січня 2016, 19:17

За повідомленням Гідрометцентру України, 7-8 січня в Україні очікуються складні погодні умови: мокрий сніг, хуртовини, замети, ожеледь. Температура повітря – 2-7º морозу.

У зв’язку з цим, правоохоронці закликають водіїв, по можливості, обмежити використання власного автотранспорту. Звертають увагу водіїв неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Під час руху на мостах бути особливо обережними та уважними.

Зупинку транспортного засобу здійснюйте лише на добре видимих ділянках дороги в дозволених місцях. Ні в якому разі не здійснюйте різких маневрувань. В умовах снігопаду чи дощу різко знижується видимість на дорогах, тому необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар (протитуманними фарами), дотримуватись швидкісного режиму, небезпечної дистанції та інтервалу.

Зверніть увагу, що в умовах поганої видимості пішоходи гірше орієнтуються на дорозі та не завжди помітні. Існує загроза, що люди, які рухаються поблизу дороги або переходять її, можуть посковзнутися і впасти, тому, наближаючись до пішохідних переходів, знижуйте швидкість до мінімуму.

http://oda.zt.gov.ua

 

Чат-бот Гаряча лінія